Česky English Deutsch

Genzgenial Guide-Enjoy Lipno 1+1

WELCOME 
IN THE THREE COUNTRIES REGION BÖHMERWALD! 
 
Holiday in the three-country region Šumava is always something very special. Numerous attractive benefit partners from the holiday areas of the Bohemian Forest, Bad Leonfelden - SternGartl and Moldaustausee - Cesky Krumlov offer during your vacation a wealth of entertainment, fun and interesting things to do for the whole family.
 
 

Nové vydání průvodce Grenzgenial s platností do 31. 5. 2017

Koncem května bude hotovo nové vydání oblíbeného turistického průvodce Grenzgenial, které Vám opět přinese exkluzivní výhody typu 1+1 zdarma a další slevy na desítky volnočasových aktivit z Lipenska a blízkého okolí díky kterým ušetříte stokoruny až tisíce.

Hodnotné výhody z Lipenska i příhraničí s olympijskou příchutí

Turistický průvodce Grenzgenial má formát malé praktické knížky, která se vám snadno vejde do kapsy. V ní najdete bezmála 80 tipů pro volný čas (jak letní, tak zimní sezónu) včetně odtrhovacích kuponů na hodnotné slevy. Jelikož letošní léto na Lipně se ponese v olympijském duchu projektu Rio-Lipno 2016, také průvodce Grenzgenial se u této příležitosti převlékl do olympijského kabátu a na obálce propaguje projekt Jižní Čechy olympijské 2016. 

pruvodce-grenzgenial-2016-17

Ušetřete během pobytu na Lipensku stokoruny i více

Slevy pro volný čas v průvodci Grenzgenial jsou natolik hodnotné, že stačí využít 1-2 poukazy a peníze investované do nákupu průvodce se vám vrátí bohatě zpět. Během vícedenního pobytu tak ušetříte stokoruny i více. Většina slev navíc platí i během hlavní turistické sezóny.

Turistického průvodce Grenzgenial zakoupíte za 200 Kč ve vybraných informačních centrech na Lipensku, u partnerských ubytovatelů a v dalších prodejních místech. Přehled prodejních míst zobrazíte ZDE.
Oblíbeného průvodce Grenzgenial však můžete získat také zdarma v rámci Vašeho pobytu u partnerských ubytovatelů. Přehled partnerských ubytovatelů zobrazíte ZDE.

TOP výhody v průvodci Grenzgenial pro jarní a letní sezónu

  • Vyhlídkové plavby po Lipně, okružní plavba motorovým člunem či převozy ve Frymburku a Horní Plané
  • Půjčovny kol, koloběžek, elektrokol a inline bruslí, půjčovny plachetnic, paddleboardů
  • Kompletně zajištěné výlety na raftu včetně zapůjčení vybavení a dopravy zpět
  • Aquaparky, saunový svět, solná jeskyně, bowling či adventure golf
  • Bobová dráha, Hopsárium, rozhledna na Vítkové Hrádku či Stezka v korunách stromů v nedalekém Rakousku
  • Vodní lyžování, naučná stezka médi Kubíka, terénní trojkolky, letní i zimní tubing či nový fotbalgolf v Activity Parku médi Kubíka ve Frymburku
  • Lanový park a paintball či rybaření pro každého ve sportovních rybnících Černá v Pošumaví
  • ZOO v Hluboké nad Vltavou, ZOO Altenfelden a Walding jen kousek od hranic
  • Vyhlášené restaurace okolo lipenského jezera, sleva na taxi či na pohonné hmoty
Only Lipno Centrum Rental in Lipno nad Vltavou (in the complex Marina Lipno) and Frymburk (on site Wellness Hotel Frymburk) will offer a guide grenzgenial GUIDE in Hono-8,-EUR (200 CZK) When renting discounts with Grenzgenial guide or Granzgenial free.

Lipno Centrum, s.r.o.

 

Lipno nad Vltavou 310

382 78Ubytování ve Vyšším Brodě

Gallery

Calendar

May 2024
MoTuWeThFrSaSu
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Facebook


webmaster 2017